Veškeré blogové příspěvky: 16

Otevření nočních studoven v jinonickém areálu

Se začátkem letního semestru se v Areálu Jinonice otevřely noční studovny. Najdete je v prvním podlaží knihovny. Jedná se o místnosti A125 a A126.

Kristýna Pružinová
Stavba

V jinonickém areálu je v provozu nové bistro UKafé

Bistro UKafé je umístěno ve foyer budovy A hned za hlavním vchodem. Bude otevřeno vždy od pondělí do čtvrtka od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 15 hodin.

Kristýna Pružinová
Knihovna Stavba

Zahájení provozu budovy A a knihovny v Jinonicích

FSV UK zahájila k 13. 12. 2023 provoz budovy SO 02 (budovy A). Nejdůležitější součástí budovy A je nová fakultní knihovna.

E-knihy

Upozorňujeme  na nákupy e-knih VII z léta 2023, které kompletně najdete v univerzitním katalogu.

E-knihy

Upozorňujeme na nákupy e-knih z června 2023, které kompletně najdete v univerzitním katalogu.

Zahájení výuky

Byla zahájena výuka v objektu SO 01 v Areálu Jinonice.

E-knihy

Upozorňujeme na nákupy e-knih z konce roku 2022, které najdete v univerzitním katalogu.

Stavba

Fotografie nové serverovny

V prosinci roku 2022 proběhlo předání plnění zakázky VZ0013: FSV UK – IT vybavení (serverové a síťové prvky).

Knihovna Stavba

Fotografie ze stavu výstavby kampusu v Jinonicích

V roce 2022 proběhl nákup elektronických knih v rámci Operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání.

Kolekce e-knih Cambridge Core a Taylor & Francis Group eBooks

Knihovna FSV UK spustila přístup do dvou kolekcí e-knih Cambridge Core a Taylor & Francis Group eBooks.